Hotel La Baja**** - S. Caterina di Pittinuri
Prachtige ligging aan de westkust
Het pittoreske dorpje Santa Caterina di Pittinuri ligt op een steenworp afstand van Hotel La Baja. Door de eeuwen heen heeft het zich ontwikkeld van een eenvoudige overnachtingsplaats voor herders die hun trektocht maakten van de bergen naar de kust, tot een populaire badplaats. Het kijkt uit over karakteristieke kliffen, met daarachter de heuvels van Montiferru, en wordt gedomineerd door de 16e-eeuwse toren van Pittinuri.

Faciliteiten
Er is een bar bij het zwembad waar lekkere cocktails geserveerd worden.
Foto's
Accommodatie
Hotel la Baja is een perfecte accommodatie voor een rustig verblijf met een schitterend uitzicht over de zee en de omgeving. De comfortabele kamers zijn voorzien van een badkamer, airconditioning, tv, minibar, kluis en WiFi.
2-Persoonskamer Classic
De Classic kamers zijn van alle comfort voorzien. Ze kijken uit op de tuin of de binnenplaats. Alle Classic kamers beschikken over een tweepersoonsbed.
2-Persoonskamer Baja
De Baja kamers zijn van alle comfort voorzien. De kamers hebben uitzicht op zee en de baai van Santa Caterina di Pittinuri.
Alle kamers hebben een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, en in sommige kamers kan een derde bed worden geplaatst.
2-Persoonskamer Panorama
De panoramische kamers zijn van alle gemakken voorzien. Het kleine terras biedt een panoramisch uitzicht op zee, over de hele baai en de Santa Caterina di Pittinuri-toren, die op de noordelijke landtong staat.
Alle kamers beschikken over een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, en in sommige kamers kan een derde bed worden geplaatst.
Tips & Beoordelingen
Totaal aantal beoordelingen: 57.0
Hotel La Baja ligt aan de weg van Bosa naar Oristano. Deze route biedt overal een adembenemend uitzicht op de schilderachtige omgeving. De gezellige stadjes Bosa en Oristano liggen in de buurt. Bosa is een lieflijk stadje aan de rivier de Temo. Door de nauwe straatjes met gekleurde huizen loop je omhoog naar “Castello Malaspina” (ook wel “Castello di Serravalle”). Hier heb je een magnifiek uitzicht over de stad en de omgeving.
Oristano is de hoofdstad. Hier wordt met carnaval het beroemde Sa Sartiglia, –gedeeltelijk acrobatische- paardenrennen gehouden. Hierbij zijn de ruiters gemaskerd en gekleed in traditionele Sardijnse kleding.
BeoordelingenBewertungen
Vraag hier een offerte aan.Hier gehts zur Anfrage
Data en Prijzen
Extra kosten ter plaatse te voldoen
ToeristenbelastingTarieven familiekamer op aanvraag
Minimum verblijf tussen 10 - 17 augustus: 7 nachten
Overige periodes: 3 nachten

Reizen met Eva Sardinia
Je kunt deze reis direct aanvragen. Heb je nog vragen?
Neem dan contact met me op!






















